Şık ve Kaliteli French Press Modelleri Mithra Coffee’de!

Kahve demlemenin en kolay yolu nedir, diye soracak olursanız French press deriz. Birbirinden şık French pressler kahve köşemize hava katarken bizi lezzetle en kısa sürede buluştururlar. Eğer filtre kahveyle yeni tanıştıysanız ya da kullanımı kolay bir ekipman arayışındaysanız French press kullanmanızı tavsiye ederiz.

Şık ve Kaliteli French Press Modelleri Mithra Coffee’de!

Mithra Coffee ürün çeşitliliği arasında yalnızca dünyanın farklı kahvelerine yer vermiyor. Aynı zamanda bu lezzetli kahveleri hazırlayabileceğimiz en şık ekipmanları da bize sunuyor. Bu ekipmanlar içinde farklı French press modelleri ise dikkatimizi çekiyor.

Havalı tasarımlarıyla göz dolduran French press modellerine baktığımız zaman kaliteli bir cam yapısı görüyoruz. Zaten French pressin kalitesini belirleyen en önemli unsur cam yapısı. Dolayısıyla Mithra Coffee’nin French pressleri bu özelliğiyle fazlasıyla hoşumuza gidiyor.

Mithra Coffee’nin French press çeşitlerini öne çıkaran diğer bir nokta ise süzgeç kısmının kalitesi. Mithra Coffee’de satışa sunulan French press süzgeçleri genel itibariyle paslanmaz çelikten. Bu da French pressin ömrünü uzatan en önemli özelliklerden biri.

Mithra Coffee’nin French press çeşitleri içinde beğendiğiniz bir modeli seçin. Fakat seçtikten hemen sonra sepete gitmeyin deriz. Sepetinize dünya kahveleri içinden birkaç kahve de eklemenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca kahveleri French press ayarında seçtiğinize de emin olun. Çünkü French press kahvelerinin tanecikleri diğer öğütme türlerine göre daha kalın. Eğer evinizde değirmen varsa çekirdek formunda almanızı tavsiye ederiz. Çünkü kahveyi öğütmesi de demlemesi de size ayrı bir keyif verecektir.

French pressinizde dilerseniz birbirinden sağlıklı ve lezzetli bitki çaylarını da deneyebilirsiniz.

Kahve Olmadan Asla Diyenler için 3 Farklı Kahve Önerisi

Günün en güzel saatlerini bir fincan kahvenin aroması eşliğinde geçirmeyi sevenlerden misiniz? Eğer cevabınız evet ise sizin için seçtiğimiz muhteşem aromalara bayılacaksınız.

Mithra Coffee’nin kahve çeşitleri arasından üç farklı ülkeye ait kahveyi sizin için seçtik. Güzel bir sabaha merhaba derken, yoğun bir günde sırtınızı yaslayıp dinlenirken ya da sakin bir gün eşliğinde kendinizi doğaya bırakırken bu kahveler size birbirinden güzel notalarıyla eşlik edecekler.

Tanzanya Kilimanjaro Kahvesi

Mithra Coffee’nin en özel kahve çeşitlerinden biri olan Tanzanya Kilimanjaro kahvesi size eşsiz bir lezzet deneyimi sunuyor. 1500 ve 2000 m yüksekliklerde yetişen %100 Arabica kahve çekirdeklerinden elde edilen kahvenin çekirdek türü ise Bourbon.

Narenciye, çiçeksi ve tatlı portakal notalarının hissedildiği Tanzanya Kilimanjaro kahvesi dengeli bir sertliğe sahiptir. Tam gövdeli bu enfes kahve ayrıca orta asiditede.

Peru Cajamarca Kahvesi

Size tavsiye edeceğimiz diğer bir Mithra Coffee kahvesi ise Peru Cajamarca kahvesi. Bu kahve Peru’nun Cajamarca bölgesinde 1250-1350 m yüksekliklerde yetişen Arabica çekirdeklerden elde edilmiştir.

Bourbon ve Caturra kahve çekirdeği türlerinden elde edilen Peru Cajamarca kahvesinde ağırlıklı olarak karamel, portakal ve üzüm notaları hissedilir. İpeksi ve dengeli bir gövdeye sahip kahvenin asidite oranı ise ortadır. Dengeli sertliğiyle ise damağımızda hoş bir etki bırakacaktır.

Brasil Serra Negra Kahvesi

Mithra Coffee kahve çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de Brasil Serra Negra kahvesidir. Brezilya’nın Serra Negra bölgesinde 1500 m rakımda yetişen bu kahve çeşidi Arabica’nın Bourbon türünden elde edilmiştir.

Dengeli sertliğe ve asidiye sahip olan Brasil Serra Negra kahvesinde fındık, meyve ve bitter çikolata aromaları hissedilmektedir. Bu kahve güne başlangıç için iyi bir seçim olacaktır.

Bu üç Mithra Coffee kahvesi, dilediğiniz zamanda ya da dilediğiniz yerde size kaliteli bir deneyim sunacak. Gerçek kahve çekirdeklerinden elde edilen bu kaliteli kahveler sıra dışı aromalarıyla gününüzün daha enerjik ve mutlu geçmesine yardımcı olacaklar.

Eğer siz de kahve olmadan asla diyenlerdenseniz Mithra Coffee’nin lezzet dolu dünyasına bir göz atın deriz. Farklı ülkelerden ithal edilen kaliteli kahve çeşitleri içinden sizin için en doğru aromayı seçebilirsiniz.

Mithra Coffee ile Farklı Kültürlerden Kahveleri Evinizin Rahatlığında Tadın!

Kahve sizin için nedir? Dost, yalnızlık, aşk, hayat, heyecan ya da umut? Kahvenin hayatımızda kapladığı alan genişledikçe bizim için ifade ettiği duygular ve değerler de farklılık kazandı. Eğer yalnızlığınıza, aşkınıza, dostluğunuza ya da umudunuza dünyanın farklı aromalarının eşlik etmesini istiyorsanız Mithra Coffee ile tanışmalısınız.

Mithra Coffee, Yengeç ve Oğlak Dönencesi arasında yer alan önemli kahve üreticilerinin pek çoğundan ithal edilen kahve çekirdekleriyle harika bir ürün çeşitliliği oluşturuyor. Farklı yörelerden seçilen kahveleri bizim beğenimize sunuyor.

Mithra Coffee, Arabica kahve çekirdeklerinin en kaliteli varyantlarını bizim için büyük bir titizlikle kavuruyor. Seçtiğimiz kahve çekirdeklerini, dilediğimiz ekipmanlara ve kahve çeşitlerine göre öğütüp paketliyor. Böylelikle bize oturduğumuz yerden, evimizin rahatlığında dünyanın en özel aromalarını tatma şansı veriyor.

Hal böyle olunca da kahve almak da içmek de çok keyifli bir hal alıyor. Kışın soğuğunda ya da yazın sıcağında en kaliteli kahve çekirdeklerini seçmek için dükkan dükkan gezmemize gerek yok. Çünkü Mithra Coffee sunduğu online hizmet sayesinde bizi kahveyle her yerde buluşturuyor. Türkiye’nin neresinde olursak olalım, dilediğimiz manzaranın keyfini Mithra Coffee kahveleriyle çıkarabiliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2021, 00:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu
vps server