“Önceliğimiz konuklarımıza en iyi hizmeti vermek”

Trakya Üniversitesi Enez Sosyal Tesisler kamp müdürü Barış Sönmez, “Önceliğimiz konuklarımızı en iyi şekilde ağırlamak  ve unutamayacakları bir tatil geçirmelerini sağlamak” dedi.

“Önceliğimiz konuklarımıza en iyi hizmeti vermek”

Sosyal tesislerin en eski personeli olan ve bu yıl Rektör Prof.Dr Erhan Tabakoğlu tarafından kamp müdürlüğüne getirilen Barış Sönmez, yılların verdiği tecrübesi ile sosyal tesislerin çehresini değiştiriyor. Önceliklerinin konuklara en iyi hizmeti vermek olduğunu belirten Barış Sönmez, “Konuklarımız en iyi şekilde ağırlamak istiyoruz. Bu nedenle sürekli olarak sinek ve sivrisinek ilaçlaması yapıyoruz. Konuklarımızın plajda rahat etmeleri için kumu düzenli aralıklarla temizliyoruz ve bu yıl konuklarımızın kalacağı odaların kapılarını  ve yataklarını değiştirdik. Sayın  Rektörümüz Prof.Dr Tabakoğlu’nun talimatları ile en güzelini yapmaya çalışıyoruz” dedi.

YEMEK KALİTESİ DEĞİŞTİ

Konuklara sabah kahvaltısı, öğle  ve akşam yemekleri sunduklarını belirten Varış Sönmez, “Yemek kalitemizi yükselttik. Bu yıl ilk defa konuklara döner ikram ediyoruz ve balık olmazsa olmazımız. Özellikle sabah kahvaltısını çok daha besleyici olmasına özen gösteriyoruz. Öğle ve akşam yemeklerimizde 4 çeşit yemek çıkıyor”  dedi. Bu yıl konuklar için Film gösterimlerinin yapıldığını belirten Sönmez, “Tabii çocukları unutmadık ve çocuklarımızın daha güzel zaman geçirmesi için çocuk parkımızda düzenleme yaptık. Büyüklerde plajda voleybol oynayarak spor yapabiliyorlar” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu
vps server