İkinci El Araç Almak Gözünüzü Korkutmasın

vasitam.com sıfır ve ikinci el araç alım satım konusunda hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetler sunan online bir platform olup kullanıcılarına markaya ve bütçeye göre filtreleme yapma imkanı sağlar. Bu sayede kullanıcılar istedikleri özelliklere sahip olan araçlara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirler. Aynı zamanda kategori bazında arama yapma imkanı da vasitam.com'da bulunur.

İkinci El Araç Almak Gözünüzü Korkutmasın

Vasıtam’da yer alan farklı markalardaki ve kategorilerdeki araçlar arasından beklentilerine en uygun araca ulaşan ve istedikleri aracı satın alan kişiler zorunlu trafik sigortası ve kasko işlemlerini hızlı ve ekonomik bir şekilde yaptırmak için yine vasitam.com hizmetlerinden yararlanabilirler. vasitam.com 20’den fazla sigorta şirketinin en uygun tekliflerini kullanıcı aracı özelinde iletir ve kullanıcılar kendileri için en uygun teklifi seçip satın alabilirler.

Zorunlu trafik sigortasının her motorlu araç sahibi tarafından yaptırılması zorunluluğu bulunur. Herhangi bir motorlu taşıtın kusurlu olarak üçüncü şahıslara verdiği zararı karşılar. Bu kapsamda tazminat, maddi zarar, kazaya ilişkin tedavi giderleri, zarar gören kişilerin sakat kalması ya da hayatını kaybetmesi durumunda kişinin ailesine yapılan ödemeler yer alır. Ödenen tazminat kaza sonucunda yaşamını yitiren ya da sakat kalan kişinin gelirine ve yaşına göre belirlenir.

Aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi ya da kaza sonucunda oluşması olası zararları güvence altına alan ve isteğe bağlı olarak yaptırılabilen sigorta türü kasko sigortasıdır. Poliçede belirtilen ve karayolunda kullanım izni olan motorlu ve motorsuz tüm kara araçlarından kaynaklanan risklerin gerçekleşmesi sonucu meydana gelen maddi hasarları ve zararları teminat altına alır. Kasko sigortası teminatı kapsamında aracın demiryolunda veya karayolunda kullanılabilen motorlu veya motorsuz araçlara çarpması, aracın veya aracın parçalarının çalınmasına teşebbüs edilmesi, aracın yanması gibi zararlar da yer alır.

Son derece güvenilir bir platform olan vasitam.com kullanıcılarına bütçelerine en uygun tekliflere ulaşma ve en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmetlerden yararlanma imkanı sağlar. Kullanıcılar teklif alabilmek için kişisel bilgilerini ve araçlarına ilişkin bilgileri girerler. Koalay kullanıcıların girdikleri bilgilere istinaden en iyi sigorta şirketlerinden kullanıcıya özel teklifleri alarak müşteriye listeler. Kullanıcı kişisel ihtiyacına ve araca göre alınan teklifler arasından kullanıcı yaptığı incelemelerden sonra en uygun bulduğunu seçebilir. Peşin ödeme ya da taksitli ödeme alternatiflerinden yararlanarak poliçesini satın alabilir.

Kullanıcı seçtiği teklifi satın almak için kredi kartı bilgilerini sisteme girer. Hızlı ve güvenli bir şekilde sigorta poliçesini satın alma işlemini tamamlar. Bu işlemin ardından kullanıcı kasko sigortasını ya da zorunlu trafik sigorta poliçesini yazdırabilir veya e-mail adresine gönderebilir.

Vasıtam Avantajlarını Kaçırmayın

vasitam.com üyesi olan kullanıcılar Türkiye’nin en güvenilir platformunda yalnızca otomobil, SUV, ticari araç, motosiklet, panelvan, kiralık araç, deniz araçları, hava araçları, ATV değil aynı zamanda yedek parça, aksesuar, jant lastik alım satımı da yapabilirler. Vasıtam güvencesi ve avantajları ile alışveriş yapmak isteyen kişiler öncelikle sisteme üye olmalıdırlar. Üyelik esnasında girilen bilgiler alışveriş sırasında temel bilgiler olarak esas alındığı için sistem üye olmadan alışveriş yapılamaz.

vasitam.com'a giriş yapıldıktan sonra kullanıcılar seçtikleri ve almak istedikleri ürünleri toplu halde alışveriş sepetinde görüntüleyebilirler. Siparişlerini tamamlamadan önce alışveriş sepetindeki ürünleri ekleyebilirler, çıkarabilirler ve adetlerini değiştirebilirler. Kullanıcının sistemden çıkması ya da internet tarayıcısını kapatması durumunda alışveriş sepeti saklanmaya devam eder. Bu özellik kullanıcıya sisteme bir sonraki girişinde alışverişine kaldığı yerden devam etme imkanı sağlar.

Kullanıcılar vasitam.com üzerindeki arama motoruna aramak istedikleri ürün adının ilk birkaç harfini yazarak “Ara” butonuna tıkladıkları takdirde istedikleri ürüne hızlı bir şekilde erişebilirler. Bunun yanı sıra sitenin sol menüsünde bulunan kategorilerden ilgilendikleri ana kategorileri ve alt kategorileri üzerinden istedikleri ürünü hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirler. Verilen sipariş bedellerinin ödemesi kredi kartı ya da banka ödemesi yoluyla yapılabilir.

Eğer kullanıcı ödemesini kredi kartıyla yaptıysa siparişin durumu ile ilgili olarak kullanıcının e-mail adresine bilgilendirme yapılır. Ya da kullanıcı telefon aracılığıyla müşteri hizmetleri tarafından da bilgilendirilebilir.

Eğer kullanıcı ödemesini banka havalesiyle yaptıysa ödeme 3 iş günü içerisinde kendisine iletilmiş olan hesap numaralarına ulaşmalıdır. Ödeme işlemi sırasında açıklama kısmında sipariş numarasının yazılması unutulmamalıdır. Kullanıcının ödeme yaptıktan sonra Ödeme Bildirim Formu’nu doldurduğu takdirde sipariş süreci hızlı ve sağlıklı bir şekilde ilerleyecektir. Kullanıcının sipariş verdiği ve ödemesini yaptığı ürün eğer stoklarda bulunuyorsa işlemlerin saat 15.00’a kadar tamamlandığı durumda kargoya aynı gün teslim edilmektedir.

vasitam.com üzerinden yapılan alışverişler, sistem güvenliği Comodo Secure tarafından sağlandığından %100 güvenli şekilde tamamlanır. Kredi kartı bilgileri 256 bit SSL güvenliği sayesinde kullanıcıların dışındaki bir başka kişi tarafından görüntülenemez. Kredi kartının sisteme girilmesiyle kredi kartı numarasına ilişkin bilgiler şifrelenir. Girilen kart numarası bankaya ulaştırılır. Tüm bu süreç boyunca kredi kartı bilgileri firma yetkilileri dahil olmak üzere kimse tarafından görüntülenemez.

Vasıtam’ı ziyaret etmek için : https://vasitam.com/

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu