Engelleri kaldıran sporcularla buluştu

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Selanik ve Belarus’da düzenlenecek olan yarışlar öncesinde Edirne’de kamp yapan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Bedensel Engelli Yüzme Branşı Sporcularını ziyaret etti. Gürkan, engelleri kaldırarak yüzme sporunda göğüsleri kabartan sporculara başarılar diledi.

Engelleri kaldıran sporcularla buluştu

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne’de kamp yapan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Bedensel Engelli Yüzme Branşı Sporcularını ziyaret etti.

Önümüzdeki haftalarda Selanik ve Belarus’ta düzenlenecek olan yarışmalarda Türkiye’yi temsil edecek olan sporculara başarılar dileyen Gürkan, “Edirne’de kamp yaptığınızı öğrenince sizleri ziyaret etmek istedim. Sizler engel tanımayan başarılı sporcularsınız. Bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında Türkiye’yi başarıyla temsil ettiniz. Bundan sonra da karşınıza çıkan tüm engelleri aşarak; ülkemizi başarılarıyla temsil edeceğinize inancım tam” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Bedensel Engelli Yüzme Branşı Sporcuları da Başkan Gürkan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti, Edirne’de daha öncede kamp yaptıklarını ve Edirne’nin kendilerine şans getirdiğini söyledi.

Belediye Başkanı Recep Gürkan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Bedensel Engelli Yüzme Branşı Sporcularına baklava ikram etti; bazı sporcuları da elleriyle besledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu