Edirne’nin 30 yıllık markası 'VESSE' yeni yerinde

Edirne’nin 30 yıllık markası olan Vesse Mobilya Mağazası yeni yerinde hizmete başladı. Edirneli iş insanı Erkan Esenkal, 30 yıldır Edirnelilere kaliteli bir hizmet vermek için çaba harcadıklarını vurgulayarak, yeni binalarında daha kaliteli hizmet vereceklerini söyledi.

Edirne’nin 30 yıllık markası 'VESSE' yeni yerinde

Açılışa, CHP Edirne Milletvekili A. Baran Yazgan, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, ETSO Başkanı Sezai Irmak, AK Parti İl Başkanı Belgin İba ve iş dünyasından çok sayıda isim katıldı.  Edirne’ye 30 yıldır Vesse Mobilya Mağazası ismiyle hizmet veren Erkan Esenkal yeni şubesinin açılışını gerçekleştirdi. Bin 700 metrekarelik kapalı alanı bulunan, otopark sorunu olmayan Vesse Mobilya Mağazasının açılışına CHP Edirne Milletvekili Ahmet Baran Yazgan, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sezai Irmak, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, belediye meclis üyeleri, iş dünyasından çok sayıda insan ve Esenkal ailesinin yakınları ve sevenleri katıldı. İşyerinin açılış kurdelesi kesimi sırasında konuşan Belediye Başkanı Recep Gürkan, Esenkal ailesinin Edirne’de önemli işler yapan ve tanınmış bir ailesi olduğunu hatırlatarak, “Erkan Esenkal bugün mağazalar zincirine bir yenisini ekliyorlar. Ben inanıyorum ki bundan sonra da başarılı işler yapacaktır. Ben bol kazançlar diliyorum” dedi.ETSO Başkanı Sezai Irmak’da Vesse Mobilya'nın yeni şubesinin Esenkal ailesine ve ilimize hayırlı olmasını diledi.

30 YILLIK EDİRNE MARKASI

Erkan Esenkal yaptığı açıklamada, kendilerinin bir aile firması olduğunu hatırlatarak, şunları söyledi:  “30 yıldan beri mobilya sektöründe Edirne’de Vesse Mobilya olarak hizmet etmekteyiz. Otopark sorunun olmadığı daha geniş bir alanda hizmet etmeye karar verdik. Onun içinde burayı ve bu bölgeye geldik. Bin 700 metrekarelik mağazamızda Edirnelilere hizmet edeceğiz. Bu 5’inci şubemiz. 18 kişi çalışıyor yanımızda. Biz bir aile şirketiyiz. İyi bir hizmet vermek için çalışıyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu