26 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

26 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu
Sevgili Koç; burcunda hareket etmeye başlayan Ay’ ın getirdiği enerjiyi hissedebilirsin. Bugün girişimlerde bulunmak ve kendini ifade etmek isteyebilirsin; fakat ani alınan kararların ve sabırsızlığın yarattığı gerilimi yaşayabilirsin. İş ve sosyal hayatında hırslarından kaynaklanan çatışmalar veya kazalara açıksın.

Boğa Burcu 
Sevgili Boğa; oldukça hızlı ve hareketli bir gün geçirebilirsin; ancak olayların kontrolünde olmaması ve kadersel gelişmesi seni zorlayabilir. Finansal konularla ilgili risk almak isteyebilir, girişimlerde bulunabilirsin. Sosyal medyada, yüksek eğitimde ya da yolculuklarda aksilikler yaşanabilir, kazalara karşı dikkatli olmalısın.

İkizler Burcu
Sevgili İkizler; bugün yaşanan hareketlilik başını döndürebilir. Heves ve cesaretle girişimlerde bulunabilir, içinde bulunduğun grup ve derneklerde liderlik mücadelesi verebilirsin. Fakat finansal konularda hırslı davranman çatışmalara yol açabilir, beklenmedik ödemelerle karşılaşabilirsin.

Yengeç Burcu 
Sevgili Yengeç; iş ve sosyal hayatında ani ve beklenmedik değişimler yaşanabilir, heves ve cesaretle girişimlerde bulunabilirsin. Çalışma ortamında risk alabilir, iş birliği içinde olduğun kişilerle zorlu çatışmalar yaşayabilirsin. Üstünde baskı hissedebilir, güç savaşlarına girebilirsin.

Aslan Burcu 
Sevgili Aslan; bugün aşk ilişkilerinde ve risk içeren girişimlerde cesur ve tutkulu olabilirsin. Görüşlerini fanatik bir tavırla savunabilir hatta düşmanlıklarla karşılaşabilirsin. Ani kararlar alarak harekete geçebilir; fakat gündelik işlerinden veya çalışma ortamından kaynaklanan çatışmalar ve sakarlıklar yaşayabilirsin.

Başak Burcu 
Sevgili Başak; finansal konularda risk içeren girişimlerde bulunabilir, heves ve cesaretle yatırımlar yapabilirsin. Ani kararlarla harekete geçebilirsin fakat kazalara ve çatışmalara karşı dikkatli olmalısın. Bugün öfkene hâkim olmakta zorlanabilirsin, hırslarını kontrol altına almalı, sonunu düşünmeden adım atmamalısın.

Terazi Burcu 
Sevgili Terazi; bugün ilişkilerde oldukça hareketli zaman geçirebilirsin. Şartların sana bağlı olmaması, üstünde baskıya yol açabilir. Önceden planlanmış ama tıkanmış anlaşmalar bir anda çözüme kavuşabilir. Heves ve cesaretle girişimlerde bulunabilir, yoğun iletişim trafiği içine girebilirsin.

Akrep Burcu 
Sevgili Akrep; ekonomik konularda cesaret ve hevesle girişimlerde bulunabilir hatta kontrolsüz risk alabilirsin. Çalışma ortamında ani gelişen fırsatlar karşısında beklenmedik kararlar alabilirsin. İş arkadaşlarınla aranda öfke ve hırstan kaynaklanan çatışmalar yaşayabilir, sivri dilli olabilirsin.

Yay Burcu 
Sevgili Yay; yaşamını ve ilişkilerini ilgilendiren konularda ani girişimlerde bulunabilir, romantik ilişkilerde cesaret ve hevesle hareket edebilirsin. Yaratıcılık gerektiren çalışmalarda farklı bakış açıları geliştirebilirsin. Ekonomik konularda kontrolsüz gelişmeler olabilir. Harcamalarından ve aldığın risklerden dolayı kayıplara uğrayabilirsin.

Oğlak Burcu 
Sevgili Oğlak; bugün gelişen olaylar karşısında kontrol sağlayamayabilirsin. Elinde olmayan kadersel gelişmelerden dolayı risk alabilir, aşırı hırs ve cesaretle attığın adımlarda çatışmalar yaşayabilirsin. Ancak karşına çıkan fırsatlar seni heveslendirerek kayıplara yol açabilir. Aile içi ilişkilerde dikkatli olmalı öfkene yenilmemelisin.

Kova Burcu 
Sevgili Kova; ani gelişen olaylar seyahatlere çıkmanı, eğitimlere başlamanı gerektirebilir. Geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirmek için cesaret ve hevesle adımlar atabilir hatta gereğinden fazla risk üstlenebilirsin. Yakın çevre ilişkilerinde ve iletişiminde çatışmalar yaşayabilir, öfkeni kontrol edemeyerek beklenmedik kararlar alabilirsin.

Balık Burcu 
Sevgili Balık; bugün iş ve sosyal hayatında değişikliklere yol açacak girişimlerde bulunabilir, risk alarak cesaret gösterebilirsin. Ekonomik konularla ilgili ani gelişmeler yaşayabilir, beklenmedik kararlar alarak harekete geçebilirsin. Maddi konularda hırslı davranarak sosyal gruplarla ve arkadaşlarınla çatışmalar yaşayabilirsin.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu