İşte başarımız

Edirne Medya Tv, her geçen gün artan takipçi sayısı, sayfa erişimi ve haber okunma oranı ile bölgenin lideri oldu. İnternet sitemizde aylık haber okunma oranı 500 bin sayısına ulaştı. Edirne Medya Tv Face sayfamızda gerçek takipçi 65 bine geldi.

İşte başarımız

Bölgenin güçlü sesi, 24 saat haber veren ve tek işi doğru, tarafsız habercilik lan Edine Medya Tv, sosyal medyada gücünü kanıtladı. Edirne ile birlikte bölge ve Türkiye gündemin haberler veren Edirne Medya Tv Face sayfası son 28 gün içinde 758 bin etkileşim alırken, www.edirnemedya.net internet sayfamızda yine son 28 günde yapılan haberler toplamda 417 bin kişi tarafından ziyaret edildi.

YENİDEN YAPILANMA

Yeni bir yapılanmaya giden ve  tüm bölgede haberci kadrosunu güçlendiren Edirne Medya Tv,  1 Temmuz 2020 tarihi itibarı ile köşe yazarları ile de bölgenin en güçlü sosyal  medyası olduğunu bir kez daha gözler önüne serecek. Edirne Medya internet sitemizde güçlü kalemler, yorum ve yazıları ile sizlerle birlikte olacak, haberciler en özel haberleri, bilinen ama kimsenin dile getirmediği konuları sizlerle paylaşacak. Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam edeceğiz. Her türlü sorun, gördüğünüz, duyduğunuz, dile getirilmesini istediğiniz konular için mail adresimiz, ihbar hatlarımız sizi bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2020, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu
vps server