Kursiyerler maske üretti

Şarköy Halk Eğitimi Merkezi kursiyerleri Korona için maske üretti.

Kursiyerler maske üretti

Şarköy Kaymakamı  Kemal YILDIZ 'ın talimatı ile Şarköy Halk Eğitimin gönüllü kursiyerleri ve öğretmenleri Korona için maske üretti.

Şarköy Eğitim Merkezimizde eğitim almış gönüllü kursiyerleri ve öğretmenleri Engin AYDEMİR tarafından, salgın hastalıkla mücadelede Vefa Sosyal Destek Merkezinde görevli saha çalışanları, Emniyet Zabıta  ve Jandarma Personeli için,  Halk Eğitimi merkezinin yerel imkanları ile organik yıkanabilir kumaştan ilk etapta  üretilen 450 maske vefa destek grubu sorumlusu Yalçın SEVİM'e  teslim edilerek Jandarma , Polis ve Zabıta ekiplerine dağıtılması sağlandı. Projede 2 binin üzerinde maske üretilmesi hedefleniyor.

Şarköy Vefa Sosyal Destek Grubu sorumlusu Yalçın SEVİM yaptığı açıklamada, " Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından evlerinde yapılmış olan maskeler kurum müdürü  Mustafa DUMAN tarafından tarafımıza teslim edilmiştir. Şarköy Vefa Sosyal Destek Dağıtım Hizmet Gruplarında görev almakta olan Emniyet, Jandarma ve Zabıta ekiplerine teslimi de tarafımızca yapılmıştır. Kursiyerlerimize canı gönülden teşekkür ederiz" dedi

HABER/DERYA DÜŞÜNCE

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2020, 12:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu