Önce haberimiz, sonra kongre kararı geldi

Edirnesporda kongre kararı alındı. Yönetim kurulu üyesi Ayhan Dinç yaptığı açıklamada 22 Kasım günü olağanüstü kongre yapılacağını söyledi. Büyük hayallerle ve Başkan Gürkan’ın desteği ile Edirnespor Başkanı olan Nabi Kırmızı görevi bırakıyor. Şimdi gözler Belediye Başkanı Recep Gürkan’da.

Önce haberimiz, sonra kongre kararı geldi

Lige büyük ümitlerle başlayan ve iş insanı Nabi Kırmızı’nın Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın desteğini alarak Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilmesinden sonra güzel günler bekleyen Edirnespor taraftarı ve takım oyuncuları şimdi hayal kırıklığı yaşıyor.  Başkan seçilmesinden sonra iddialı açıklamalar  yapan ve hedefe süper lig koyan Kırmızı’yı haftalardır göremeyen taraftarlar ve takım oyuncuları, bu gün yayınlanan haberimizden sonra yapılan açıklama ile şok oldu.

KONGRE KARARI ALINDI

Edirne Medya olarak bu gün yaptığımız haberden sonra ise yönetim kurulu üyesi Ayhan Dinç sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile 22 Kasım Salı günü olağanüstü kongre kararı alındığını belirtti.

GÖZLER BAŞKAN GÜRKAN’A ÇEVRİLDİ

Edirnespor Başkanı Nabi Kırmızı tarafından yeterli destek verilmediği belirtilen Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın kongrede nasıl bir karar alacağı merak konusu oldu.  2014 yılı seçimlerinde aday gösterildikten sonra Edirnespora sahip çıkan ve son kongreye kadar Edirnesporun hep yanında olan, kulüp başkanlarını belirleyen Başkan Gürkan’ın bu kongrede de son yaşananlarının yeniden yaşanmaması için gerekeni yapacağı tahmin ediliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu
vps server