Genç Başkan'dan Edirne çıkarması

İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Genç Başkanı Özgür Subaşı, Edirne'ye yaptığı ziyarette Edirnespor Kulübü Başkanı Savaş Üner'i ziyaret etti, Edirnespor'un maçlarını oynadığı 25 Kasım stadyumunu inceledi.

Genç Başkan'dan Edirne çıkarması

Yaptığı başarılı çalışmalar ile futbol dünyasında takdir toplayan İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Genç Başkanı Özgür Subaşı, Edirne'ye yaptığı ziyarette önemli görüşmeler yaptı. 3 Lig 1 nci grupta mücadele eden Edirne Belediyesi Edirnespor Futbol takımı Başkanı Savaş Üner'i ziyaret eden İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Genç Başkanı Özgür Subaşı, kulübün formasını hediye etti. Edirnespor Başkanı Savaş Ünr tarafından verilen formayı alan Subaşı, "Edirnespor'un başarılarını izliyoruz ve her zaman yanlarında olduğumuzu belirtiyoruz. Yanlarında olduklarımı göstermek için bu ziyareti yaptım. Çok olumlu geçen görüşmemizde kulüplerin sorunlarını masaya yatırdık ve son gelişmeleri değerlendirdik. Pandemi döneminde kulüplerimizin ve yöneticilerin yaşadığı sıkıntıları  paylaştık. İnanıyorum ki Edirnespor her geçen hafta grafiğini daha da yukarıları  taşıyacaktır." dedi.

Edrnespor'un maçlarını oynadığı 25 Kasım stadyumuna giden  ve stadı inceleyen İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Genç Başkanı Özgür Subaşı, "Edirnespor'un sahası son yapılan çalışmalar ile oldukça iyi bir duruma getirilmiş. Tabii yeni bir stadyum yapılması gerekiyor." dedi.

Edirne programında Edirne Ciğeri yeme imkanı da bulan Subaşı, gösterdiği misafirperverlik için Edirnespor Başkanı Savaş Üner'e teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
shiba coin
dogecoin