Edirnespor kongresi öncesi gözler Başkan Gürkan’da

Ligde kalma hesapları yapan ve kötü bir sezon geçiren Edirnespor yarın kongreye gidiyor. Kongre öncesi gözler Belediye Başkanı Recep Gürkan’a döndü. Başkan kimi işaret ederse o  kişi başkan olacak. Yakın kaynaklar Başkan Gürkan’ın  Onur Yaren Ayaydın ismi üzerinde karar kıldığını belirtti.

Edirnespor kongresi öncesi gözler Başkan Gürkan’da

2022-2023 Sezonuna kötü bir başlangıç yapan TFF 3.Lig 1.Grup'ta mücadele eden Edirnespor lig'te kalma ve tutunma hesapları yaparken diğer yandan tekrar olağanüstü kongreye gidiyor. Sezon başından bu yana yönetim değişiklikleri ve başkan istifaları ile sarsılan, bir türlü kendine gelemeyen sarı kırmızılı kulüp bu kez aradığını bulabilecek mi ? Öte yandan, desteklerini hiç bir zaman eksik etmeyen taraftarlar ise, hatanın sezon öncesi yapılan yanlış transferlerden kaynaklandığını ifade ediyor. Halen Başkan Yardımcılığı ve kulüp Basın sözcüsü olan Ayhan Dinç yaptığı açıklamada Edirnespor kulübü Olağanüstü Kongresi'nin 22/11/2022 Salı Günü Saat  14:00'da Edirne Spor Tesislerinde yapılacağını ifade etti.

YENİ BAŞKAN KİM OLACAK ?

Edirnespor Kulübü yarın yapacağı Olağanüstü Kongrede bir sezon içersinde 3.Başkanını belirleyecek. Yarın yapılacak kongre öncesi ise gözler Başkan Gürkan’a döndü. Başkan Gürkan kimi işaret ederse o kişinin  Edirnespor Başkanı olacağı belirtildi.Gelen bilgileri göre yıllarca Edirnespor kulübü yönetiminde görev almış ve halen yönetim kurulu üyesi olan İş insanı, işletmeci Onur Yaren Ayaydın ismi'nin ağırlık kazandığı görüldü. Edirnespor'un yeni başkanı yine de yarın yapılacak kongrede netlik kazanmış olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu
vps server