Edirnespor Başkanı Kırmızı Başkanlığı bırakıyor mu?

Edirnesporda sular durulmuyor. Halen yurt dışında olan Yönetim Kurulu Başkanı Nabi Kırmızı, yönetim ile yaptıkları görüşme sonrası Başkanlığı bırakmayı düşündüğünü belirtirken, destek sözü verenlerin destek vermediğini söyledi. Başkan Kırmızı, “Başkan seçildiğim hafta 2 milyon harcadım” dedi.

Edirnespor Başkanı Kırmızı Başkanlığı bırakıyor mu?

Geçtiğimiz Hafta deplasmanda Kelkitspor ile karşılaşan ve 1-0 mağlup olarak ligin sonuna yerleşen Edirnesporda sular durulmuyor. Büyük ümitler ile Edirnespor Başkanlığına seçilen ve ilk açıklamalarında yüksek hedefler koyan Başkan Nabi Kırmızı, başkanlığı bırakmayı düşünürken, yönetim arasında görüşme yaptıklarını ve henüz kamuoyuna açıklamamalarına rağmen prensipte böyle bir karar aldıklarını söyledi. Edirne’de dinamiklerin hayata geçirilmesi gerektiğini belirten Başkan Kırmızı, ne iş insanlarının, ne de başka kurumların destek verdiğini söyledi. Yalnız bırakıldıklarını belirten Kırmızı, Edirne Valisi ve Edirne Belediye Başkanının da destek sözlerinin yerine getirilmediğini söyledi.

BAL LİGİNE MERHABA DİYECEK Mİ?

Bir dönem siyasilerin gözdesi olan ve son olarak Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ında uzaklaştığı Edirnespor için tehlike çanları çalıyor. Ligin 17 ncı sırasına yerleşen Edirnespor bu hafta oynanacak Nevşehir maçından puan alamaz ise, lige elveda diyecek.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2022, 12:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu
vps server