Süloğlu Vekilini Bağrına Bastı

CHP Edirne Milletvekili Adayı Ahmet Baran Yazgan, Söloğlu ilçesine ziyarette bulundu. Yazgan, Süloğlu Belediyesini ziyaret edip, ardından da esnafla buluştu.

Süloğlu Vekilini Bağrına Bastı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne Milletvekili Adayı Ahmet Baran Yazgan, Söloğlu ilçesini ziyaret etti. İlk önce Süloğlu Belediyesini ziyaret eden Yazgan, ardından da esnafla bir araya geldi. Yapmış olduğu başarılı çalışmalarla dikkatleri çeken vekil adayı Baran Yazgan, seçim gezilerine Edirne'nin Süloğlu İlçesinde devam etti. CHP Süloğlu İlçe Başkanı Lütfü Serbest ve partililer tarafından karşılanan Yazgan, partililerle sohbet ettikten sonra Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran'ı ziyaret etti.

ESNAFTAN YOĞUN İLGİ

Yazgan daha sonra da esnafları ziyaret etti. Esnafla yakından ilgilenen Yazgan, kendilerinin sorunlarını dinleyip, projeleri hakkında bilgi verdi. Esnafın özellikle tarımsal sorunlar hakkında Yazgan'a dert yandığı belirtildi. Bu arada, İYİ Parti ve DEVA Partisi'nin ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyelerine de Yazgan'a destek oldu.

"REKOR OY ALACAĞIZ"

Burada konuşma yapan Yazgan, Edirne'de CHP oylarının rekor kıracağını belirtti. İlçenin kendisine hiç yabancı olmadığını dile getiren Yazgan, "Ben Süloğlu damadıyım. Bu bölgenin sorunlarını iyi biliyorum. Amacımız tüm sorunlarınıza iktidarımızda çare olmak. Hep beraber, birlikte çalışacağız ve kazanacağız. Kazanan halkımız, Edirne ve Süloğlu olacak." dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2023, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu
vps server