Milletvekili Aksal’a  Olcay Bakkalcı sürprizi

Edirne’de günlerdir esnaf ziyaretlerini sürdüren Ak Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal’a, Balıkpazarında CHP Merkez İlçe Başkanı Olcay Bakkalcı sürpriz yaptı. Balıkçı Yasem Eren’in işyerinde çalışanlar ile görüşen  Milletvekili Aksal’ı gören Bakkalcı, hemen içeri girerek Aksal’a “Mahallemize hoş geldin” dedi.

Milletvekili Aksal’a  Olcay Bakkalcı sürprizi

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Öner Özcan ile birlikte Edirne Merkezde esnaf ziyaretlerini sürdüren ve esnafın sorunlarını yerinde tespit eden  Ak Parti Edirne Milletvekili ve TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı Fatma Aksal, bu gün yaptığı ziyaretlerde bir sürpriz ile karşılaştı. Gün boyu Saraçlar   caddesi başta olmak üzere, tüm çarşıyı gezen ve esnafı işyerinde ziyaret eden Milletvekili Fatma Aksal, denizlerde av sezonun açılması nedeni ile Balıkpazarında balıkçı esnafını ziyaret ederek, sezonun bereketli olmasını diledi. Balıkçı Yasem Eren’in işyerine girerek çalışanlar ile görüşen ve işyeri sahibi Nurhayat Eren’den bilgi alan Milletvekili Aksal’a CHP Merkez ilçe Başkanı Olcay Bakkalcı sürpriz yaptı. İş yeri önünden geçtiği sırada içeride Milletvekili Aksal ve Merkez İlçe Başkanı Önder Özcan’ı gören Bakkalcı, Milletvekili Aksal’ın yanına giderek, “Mahallemize hoş geldin” dedi. Kaleiçi semtinde oturduğunu söyleyen Bakkalcı, Milletvekili Aksal’ın esnaf ziyaretleri yapmasından duyduğu memnuniyeti belirtti.

ESNAF ZİYARETLERİMİZ SÜRECEK

Ak Parti Edirne Milletvekili ve TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı Fatma Aksal, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, “İl geneline her ilçemize, her köyümüze, her mahallemize gidiyorum ve sorunları yerinde görüyorum. Edirne Merkezde de esnaf ziyaretlerim devam ediyor ve esnafımızın sorunlarını tespit ediyorum. Ziyretlerimiz hız kesmeden devam edecektir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu
vps server