Mavi dosyada neler var?

Milletvekili listelerinin belirlenmesine 4 gün kala, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan Millet İttifakı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Seçimin konuşulduğu ziyarette Başkan Gürkan’ın mavi dosyasında neler olduğu merak uyandırdı.

Mavi dosyada neler var?

Millet ittifakının Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, seçim stratejisini konuştuklarını paylaştı. Başkan Gürkan,  Millet ittifakının Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Kılıçdaroğlu ile görüşme gerçekleştiren başkan Gürkan, Edirne’ye ve seçim sürecine dair konuştuklarını ifade etti. Ziyaret fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Gürkan, şu ifadelere yer verdi, “Türkiye Cumhuriyeti’nin 13. Cumhurbaşkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile Edirne’mizi ve seçim stratejimizi konuştuk. Sana söz 14 Mayıs'ta tüm Türkiye'ye baharı getireceğiz.”

MAVİ DOSYADA İSİMLER VAR MI?

Bu arada Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ziyaretinde yanında götürdüğü mavi dosya ile ilgili sosyal medyasında açıklama yapan Başkan Gürkan, seçim ile ilgili beler yapabileceklerini ve Edirne’de en yüksek oyun nasıl alınacağını konuştuklarını söyledi. Bu arada siyasiler Başkan Gürkan’ın dosyasında milletvekili adaylığı için ismi geçenlerin isimlerinin olup olmadığını merak etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu
vps server