Lağım tartışması

Ak Parti Milletvekili Fatma Aksal'ın sosyal medyada başlattığı "Lağım" tartışmasına, CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, FETÖ üzerinden cevap verdi.

Lağım tartışması

Edirne Ak parti Milletvekili Fatma Aksal, CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak'ın "Lağım patladı" sözüne Edirne Belediyesi üzerinden cevap verdi. Milletvekili Aksal, sosyal medya üzerinden verdiği mesajda,"Faik Öztrak Edirne’de, Lağım Patladı demiş.  Sayın  @faikoztrak o patlayan lağım bütün desteğimize rağmen kadim şehir Edirnemizin altyapısını yapamayan CHP’li Edirne Belediyenizin lağımıdır. Daha çok pis koku arıyorsan Edirne Belediyenize bak. FETÖ darbe seviciliği, mafya hepsi mevcut. @herkesicinCHP" demişti.

"ALKIŞ TUTARKEN ELLERİ PATLADI"

Bu mesajdan sonra ise CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Türkçe olimpiyatları üzerinden mesaj verdi. Pekcanlı, "Hem fetönün Türkçe olimpiyatlarına katılıyorsun hemde ellerin patlarcasına alkış tutuyorsun ve bu organizasyon için Edirne'de destek veriyorsun ama her seferinde Edirne belediye başkanına 15 Temmuz gecesi ile ilgili sataşıp duruyorsun senin yaptığın tam da şu sayın akp vekili !"Yavuz hırsız ev sahibini bastırır"derler ya  tam da bu !bu arada bir söz daha vardır "Camdan evin varsa başkasının evine taş atmayacaksın" benden söylemesi....." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu
vps server