"Konum atabilirim"

CHP'de kongre dönemi başladığını belirten Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, "Kongrede aday olmak isteyen ancak partinin yolunu bilmeyenlere konum atabilirim" dedi.

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, kongre döneminin başladığını ve öncelikle mahalle delege seçimi, daha sonra İlçe kongresi ve daha sonra ise İl başkanlığı seçimini yapacaklarını söyledi.Kasım ayının ilk haftası mahalle delegelerinin seçimlerinin yapılacağını daha sonra ise İlçe seçimlerinin tamamlanacağını belirten Pekcanlı, Mart ayı başında da İl kongresinin yapılacağını belirtti. Seçimde adaylığı düşündüğünü ve  herkesin aday olabileceğini söyleyen Pekcanlı, "Ancak partinin yolunu bilmeyen ve aday olmak isteyenlere konum atabilirim" dedi.

"MİLLETVEKİLİ ÇALIŞMA YAPABİLİR"

CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu'nun ilçelerde çalışmalar yaptığı ile ilgili soruya cevap veren Pekcanlı, "Milletvekilimiz tabii ki gezecek ve tarım konularında çalışma yapacak. İl Başkanlığı ile ilgili bir çalışma yapıyorsa da en doğal hakkıdır" dedi. Sivil toplum örgütlerinin kendilerinden uzak durduğunu belirten CHP Edirne İl Başkanı Pekcanlı, "ne olursa olsun biz STK'larımızın yanındayız" dedi. ETUS ile ilgili eleştirilerin geldiğini ancak zaman içinde sorunların çözüleceğini belirten Pekcanlı, Tarihi köprülerin açık kalmasından yana olduğunu sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu
vps server