Edirne böyle Başkan görmedi

Edirne, Edirne olalı böyle İl Başkanı görmedi. Ak Parti Milletvekili Fatma Aksal halkın içinde olmaz iken,  Ak Parti İl Başkanı Belgin İba, her gün mahalle ve köyleri ziyaret ederek vatandaşla iç içe oluyor. Edirne sorunlarını Ankara’ya ileten, vatandaşı dinleyen İba farklı bir İl Başkanı portresi çiziyor.

Edirne böyle Başkan görmedi

Edirne Ak parti İl Başkanı Belgin İba, Edirne’lilerin gönlünde taht kurdu. Farklı bir İl Başkanı portresi çizen ve sürekli halkın içinde olan Belgin İba,  yaşanan ekonomik sıkıntılara, halktan gelecek tepkilere rağmen, halkın içinde olmaktan geri adım atmıyor. Edirne’de bu güne kadar böylesine çalışkan, sürekli halkın arasında olan bir İl Başkanı görmediklerini belirten vatandaşlar, “genelde siyasi partilerin İl Başkanları makamlarında oturur, sadece seçim döneminde sahaya çıkarlardı. Oysa Ak Parti İl Başkanı İba, geçmiş dönem başkanlarının da aksine farklı bir portre çiziyor. İba, sürekli olarak halkın içinde. Her gün başka bir yerde görüyoruz. Mahallede, köylerde gece gündüz çalışıyor. Milletvekilimiz sahada göremiyoruz ama Başkan İba sahadan makama geçmiyor” dediler.

SORUNLARA YERİNDE ÇÖZÜM

Ak Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, sorunları yerinde çözmesi, halkı dinlemesi, sorunları anında yetkililere iletmesi ile halkın sevgisini kazanıyor. Özellikle akşam köylere giden ve köylüler ile buluşan Başkan İba, köylerde sorunları dinliyor. Geziler dışında davet edildiği düğün, nişan törenlerine de katılmayı ihmal etmeyen Başkan İba, şimdiden halkın gönülünde ayrı bir sevgi kazanmış durumda.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu