Başkan Gürkan’ı hedef almışlardı

Parti içi tartışmalar Millet İttifakının Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın hedef alınması, İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir ve ilçe başkanları görevden alınması ile sonlandı. İl ve ilçe başkanlıklarında yeniden yapılanmaya gidilecek.

Başkan Gürkan’ı hedef almışlardı

İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı’nda son aylarda yaşanan tartışmalar, görevden alınmalarla sonuçlandı. Geçen aylarda İYİ Parti Edirne Merkez İlçe Başkanı Zafer Kaya, parti binasında darp edildiğini iddia ederek, hastaneye kaldırılmış ve suç duyurusunda bulunmuştu.Yaşanan kavga olayıyla ilgili, İl Başkanı Ekrem Demir’in, Başkan Yardımcısı Tarık Aldeniz’in ve Genel Merkez Siyaset Akademisi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Akalın’ın karakolda ifadeleri alınmıştı. Edirne siyasetinde üzücü olay olarak nitelendiren kavganın yankıları sıcaklığını korurken İYİ Parti Genel Merkezi tarafından şok karar alındı. İYİ Parti Genel Merkezi tarafından alınan kararla birlikte; İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir ve ilçe başkanları görevden alındı.

BAŞKAN GÜRKAN’I HEDEF ALMIŞLARDI

Bu arada Millet İttifakının destek verdiği Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a İYİ Parti yönetimi tarafından hedefe konulmuş ve sosyal medya üzerinden sürekli olarak yıpratılma faaliyetleri yürütülmüştü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu
vps server