“Asmayalım da besleyelim mi?”

İstiklal caddesindeki hain saldırıya tepki gösteren MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, “Asmayalım da besleyelim mi? İstiklal Caddesi’nde bomba patlatan insanlık kasabı kadın PKK’dan, PYD’den emir alarak Türk Milletinin canını yaktı. İnşallah onların canı da çok yakında yanacak.” Dedi.

“Asmayalım da besleyelim mi?”

İstiklal Caddesinde yapılan alçak ve hain saldırıyı kınayan MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan yaptığı yazılı açıklamada,  “İstanbul İstiklal Caddesinde yapılan o namussuzca saldırıyı kınıyor ve lanetliyorum.. Türk milletinin canına, malına ve vatanına kast eden teröristler için, biran önce meclisten idam yasasının çıkmasını talep ediyorum…Bu işlerin arkasında olan devletlere ve şer odaklarına da Türk Devletinin gücünün gösterilmesinin elzem olduğunu düşünüyorum. Asmayalım da besleyelim mi? İstiklal Caddesi’nde bomba patlatan insanlık kasabı kadın PKK’dan, PYD’den emir alarak Türk Milletinin canını yaktı. İnşallah onların canı da çok yakında yanacak. Siz sarar sarmalarsınız onlar öldürür.. Hepsi bebek katili, hepsi cani, hepsi hain ve hepsinin arkasında aynı eller var. Türk Devleti güçlenmesin, Türk Milleti huzurlu olmasın diye yapıyorlar. Omuz omuza aşacağız.

Biri "YPG terör örgütü değil, YPG bize saldırmaz" diyen…

Biri "HDP Kürtlerin temsilcisi" diyen…

Biri "Kürdistan denilmesinden rahatsız olmam" diyen…

Biri "Suriye'de Kürtler devlet kursun" diyen…

Biri "Anayasa'nın ilk dört maddesi değişsin" diyen…

Biri de hepsinin şakşakçısı...

Bu, açıkça Devlet ve Vatan düşmanlığı değil midir?

Hainlik, alçaklık, kahpelik değil midir?

Teröre destek vermek, PKK’ya arka çıkmak değil midir?

Emperyalizme selam çakmak, onlarla iş tutup Türkiye’yi arkadan vurmak değil midir?

Herkes elini vicdanına koysun, bir kez değil bin kez düşünsün!

PKK’ya arka çıkan, emperyalizme casusluk yapan bu zihniyete Türk devleti teslim edilebilir mi?

Bu vatan bunlara emanet edilebilir mi?

Türk milletini kaderi bunların inisiyatifine bırakılabilir mi?

Eyyy Türkün önüne mayın döşeyen devletler, eyyy taşeron örgütler, eyyy teröristler, eyyy yerel işbirlikçiler; Türk'ü yenemeyeceksiniz ve Türk'ün geri dönüşünü asla durduramayacaksınız.. Elbette döktüğünüz kanda sizi boğacağız…

Bu saldırıda canını kaybeden 6 canımıza Allah'tan rahmet diliyorum.. Mekanları cennet olsun.. 81 yaralımızın da biran önce sağlıklarına kavuşmasını Yüce Rabb'im den niyaz ediyorum.. Milletimizin başı sağ olsun.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu
vps server