“Ak Parti Milletin partisidir”

Ak Parti Edirne Milletvekili Aday Adayı Şemsettin Emir Uzunköprü’de büyük bir coşku ile karşılandı. Uzunköprü ilçe teşkilatını dolduran kalabalığa seslenen Emir; “ AK Parti Ahmet’in, Mehmet’in, Ayşe’nin, Fatma’nın partisi değildir. Ak Parti milletin partisidir. AK Partiyi millet kurdu. Ankara’daki oturanlar da tabelasını astı” dedi.

“Ak Parti Milletin partisidir”

 “Recep Tayyip ERDOĞAN’ın ikinci şahlanışı Edirne’den başlayacak, Uzunköprü’den  başlayacak.. ” vurgusu ile salonu dolduran partililere seslenen Emir’in Konuşması sık sık alkışlarla kesildi. AK Parti’nin sıradan bir parti olmadığını belirten Emir; “AK Parti bir hareketin adıdır.  Erdemliler hareketinin adıdır. Yüzyılın sesi, sonsuzluğun da ismidir. Dolayısıyla biz böyle bir hareketin içerisinde bulunuyoruz. Önce nerede bulunduğumuzun farkına varacağız.  Tasalanma yiğidim, zaman bizden yanadır. Küllerinden yükselen duman bizden yanadır. Dünya düşman olsa da, Allah bizden yanadır, Millet bizden yanadır. İyi ki varsınız, iyi ki varsınız” dedi.

“SİZ HERŞEYİN FARKINDASINIZ”

Gerçekleşecek olan Temayül yoklamasında kendisine oy istemediğini ifade eden Emir, “Siz her şeyin farkındasınız. Vicdanınız rehberiniz olur. Bu, bu topraklarda  var olma, yok olma mücadelesinin yapılacağı bir seçimdir. Bu şuurla, bu anlayışla, bu ruhla yol çıkmalıyız ve adaylarımızı da seçerken bu anlayışı, nu ruhu özümsemiş olan insanlardan seçmemiz gerekiyor.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu
vps server