Zeynep’in Lezzetleri sizi bekliyor

Edirne yeni bir lezzete kavuştu.  Girişimci Zeynep Ayar    , Yetimler çarşısı Eşarp Paşa iş hanında her kesimin damak tadına hitap edecek sulu yemek ve ızgara çeşitlerini Zeynep’in Lezzetlerinde  hizmete sunuyor.

Zeynep’in Lezzetleri sizi bekliyor

Edirne Saraçlar Caddesi Yetimler çarşısında hizmete giren Zeynep’in Lezzetlerinde , her türlü sulu yemek ve ızgara çeşidi bulunacak. Zor bir dönemde böyle bir karar aldığını belirten girişimci Zeynep Ayar   , “Şehir merkezinde sulu yemek konusunda bir arayış olduğunu gördük ve herkesin damak tadına uygun olarak hazırladığımız çeşitler ile hizmete başladık. Sulu yemek ile birlikte, ızgara çeşitlerimiz de olacak. Ev yemekleri tadında hazırlanan çeşitlerimiz ile  halkımızın hizmetinde olacağız” dedi.Dua edilerek açılışı yapılan Zeynep’in Lezzetlerine hayırlı işler, bol kazançlar diliyoruz. Rezervasyon için  0535 936 44 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Akseli
Ahmet Akseli - 2 yıl Önce

Güzel Edirne her hizmete layıktır. Girişimci Zeynep Ayar hanımefendiye hayırlı olsun diyelim Allah bereketli bol kazançlar verir inşAllah.

SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu
vps server