Bilal Sonses Kimdir?

Günümüzde şarkıları ile adını sıkça duyduğumuz Bilal Sonses kimdir? Hangi şehirde yaşar? Hangi albümleri vardır? Hangi şarkısı ile üne kavuşmuştur? Bu soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Bilal Sonses Kimdir?

Yazmış olduğu şarkı sözleri, kendine ait olan besteleri ve şarkılarını yorumlaması ile oldukça adından söz ettiren Bilal Sonses, hayranlarının beğenisini kazanmıştır. 1989 İstanbul doğumlu olan müzisyen, rap tarzında söylediği müziklerle ün yapar. Günümüz şartlarında Bilal Sonses Şarkıları indir platformlarını kullanarak, bu yetenekli sesin şarkılarını indirebilirsiniz.

Otelcilik mesleğine merakı olan Bilal Sonses, liseyi Mehmet İhsan Mermerci Turizm Otelcilik Meslek Lisesi’nde tamamlamıştır. Üniversite hayatına Çanakkale 18 Mart Üniversitesi ön lisans programında başlar, mezun olur, üniversite öğrenimine Düzce Üniversitesi konservatuar bölümünde devam etmektedir.

2015 yılı içerisinde kendi açtığı youtube kanalında şarkılarını söylemiş büyük beğeni kazanmıştır. Ayla Çelik’in “Bağdat” şarkısını kendince yorumlayarak ismini duyurmuştur. Yeni albümlerle bestelemiş olduğu şarkıları müzik severlere sunmuştur. Son bestesi “Nefret” isimli şarkısıdır ve internet ortamında yayındadır. “İkimiz de Bilemedik”, “Derdime Dermanım Akustik”, “Yak”, “Öpesim Var”, “İki Kelime” çıkarmış olduğu albümlerdir.

https://mp3medya.com/sarkici/Bilal-Sonses

Bilal Sonses Feat Ziynet Sali

Bilal Sonses’in ilk albümü “Öpesim Var” 2017 yılında müzik severlerle buluşmuştur.“Sevme”, “Neyim Olacaktın” şarkıları ayrıca Reynmen’le İbrahim Erkal şarkılarını söylemişler özellikle “Sen Aldırma” çok beğenilmiştir. Ayrıca Tuğçe Kandemir, Bengü, Mustafa Ceceli, Ziynet Sali ile yaptığı düetlerle ülke genelinde tanınmıştır.

İlk popüler olduğu şarkı evde kaydetmiş olduğu “İki Kelime” eseridir.  “İçimdeki Sen”, “Eden Bulur”, “Sol Yanım”, “Ansızın”, “Ev Boş” en çok dinlenen şarkılarıdır. Bilal Sonses, Ziynet Sali ile yapmış olduğu düetle yine rap tarzında güzel bir aşk şarkısı ortaya çıkarmıştır.

Bilal Sonses Feat Ziynet Sali düetinde “Yara” isimli şarkı dinleyenlerin büyük beğenisini kazanmıştır.

“Yara” şarkısının sözleri ve müziği Bilal Sonses’e, düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye aittir. Bilal Sonses Feat Ziynet Sali-Yara indir platformlarının sayısı her geçen gün artış gösteriyor. 
https://mp3medya.com/Bilal-Sonses-Feat-Ziynet-Sali-Yara.html

Son zamanlarda düet şarkıları arasında lirik şarkı olan“Yara” eserini Ziynet Sali ile rap tarzına uyarlamış ve ortaya çok güzel bir düet çıkmıştır. Bu güzel şarkıyı istediğiniz zaman dinleyebilmek için, Bilal Sonses Feat Ziynet Sali “Yara” düetini ve Bilal Sonses şarkılarını mp3 olarak indirebilirsiniz.
Kaynak: https://mp3medya.com/

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2020, 11:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu