Sabah namazında çorba ikramı

Edirne Belediyesi sabah namazında camilerde çorba ikramına başladı. Selimiye Camii’nde başlayan sabah çorbası ikramı vatandaşlar tarafından beğeniyle karşılandı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, çorba ikramının her sabah farklı 2 camide gerçekleştirileceğini söyledi.

Sabah namazında çorba ikramı

Edirne Belediyesi, sabah namazı sonrasında camiden çıkan cemaate sabah çorbası ikramına başladı. ‘Hem içiniz hem gönlünüz ısınsın’ sloganıyla yapılan çorba ikramı vatandaşlar tarafından beğeniyle karşılandı.

Sabah çorbası ikramının Selimiye Camii’den başladığını ifade eden Başkan Gürkan, “Edirne Belediyesi olarak bizi biz yapan değerlere sahip çıkıyoruz. Bu nedenle sabah namazı sonrasında camilerde vatandaşlarımıza çorba ikramına başladık. Edirnelilerle aşımızı, ekmeğimizi, kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi paylaşıyor; onlarla yeni bir güne, aydınlık bir geleceğe merhaba diyoruz. Çorba ikramımız her sabah farklı 2 camide gerçekleştirilecek. Şimdiden afiyet olsun; hem içiniz hem gönlünüz ısınsın, dualarınız kabul olsun” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu
vps server