Gülüşler

İki deli havuzun başına gelirler. Biri hemen havuza atlayarak suyu içer azcık içdikten sonra tükürür bunu gören öbür deli ne yaptın lan sen der. Havuzdaki deli geçen gün iki şeker atmıştım tatlı oldu mu diye bakıyordum ama olmamış der. Dışardaki deli : ulen sen delimisin nesin karıştırsana.

İki kişi  bira içmek için  bara giderler, lakin adamlardan biri hızla bira tüketirken, diğeri elindeki birayı tuvalete dökmektedir,  adam sorar,  neden içmiyorsun da döküyorsun?”  duraksayarak şöyle der : "büyük şef aracı kullanmaz."

Hostes, uçakta papazın yanına gelerek, şöyle der -Muhterem peder, programa uygun uçmaktayız . 12 bin metre yükseklikteyiz. Size bir bardak şarap vereyim mi? Peder beyin cevabı , “12 bin ha!.. İstemem, patrona yakınız…”

Adam tweet atmıştı. ."Dün gece geç saatlere kadar arkadaşlarla partideydim.. 7 kadeh şarap, 3 duble rakı içtim. Gene de en ufak alkol belirtim yoktu. Rahatça arabamı kullanabilirdim. Ama sorumluluk duygum ağır bastı. Taksi çağırdım."Tweet'e 120 like, 40 alkışlayan yorum gelmişti ki, en alta en yakın arkadaşının notu düştü.. "Yahu parti senin evindeydi. Taksiyle nereye gittin?."

Baba evine gelen oğluna sormuş. Tarih sınavın nasıldı? Çocuk:-Pek iyi geçmedi baba.. Baba:-Neden oğlum? Çocuk: Hata öğretmende Baba:- Neden ?Çocuk:-Çünkü öğretmen hep ben doğmadan önceki olayları sordu..

Ahmet ile Mehmet  yolda bin lira buldular. Ahmet  "Elli elli paylaşalım" der. Mehmet sorar.. "Kalan 900 ne olacak, peki?.."

Arabasıyla  giden adamı  Polis durdurur ve seslenir   kırmızı ışığı görmedin mi?" Adam: "Vallahi memur bey, kırmızıyı gördüm  görmesini de  seni görmedim."

Bardan çıkan sarhoş rastladığı ilk kasketli adama öfkeyle çıkışır:-Derhal bana bir taksi çağır bakayım.... Ardından "Bana bakın" der adam ve ekler:- Ben taksi şoförü değilim, gemi kaptanıyım. Sarhoş gülümseyerek:-Ne var yani? Öyleyse bir gemi çevirirsin…

Carlsberg, Miller, Tuborg ve Efes pilsen in başkanları barda içmeye giderler. Garson gelince teker teker söyler

- ben bi Carlsberg alıyım

- ben bi büyük Miller istiyorum

- ben tuborg içecegim. 

Sıra efes pilsen'in başkanına  gelir;

- ben bir kola alayım, demiş. Garson gidince yanındakiler sormuş, "yahu sen niye efes istemedin" diye;-  kimse bira içmiyordu, ben de size uyayım dedim.

"Herkes Eminönü'nü temizlese İstanbul leş gibi olurdu."

Çocuklar kıyamet Cuma günü şafak vaktinde olacaktır

- Ama hocam nereye göre şafak vakti. Bizde şafak vakti iken diğer tarafta gece oluyor.

- Numaran kaçtı senin?

- Noldu hocam?

- Cok güzel soru sordun 5 vericem.

Kişinin  biri bir pizza ısmarlar. Pizacı sorar: 6 parçayamı böleyim, 8 parçaya mı ?

Kişinin biri: 6 parçaya böl , 8 parçayı bitiremem.

Bektaşiye sormuşlar kutsal aylar hangileridir?  

Recep,Şaban,Hoppala bayram.

Basbakan Temel gazetecilere açıklıyor; 

-Programımızı tamamlamak için dört yıl daha istiyoruz! 

-Programınız nedir?

-Dört yıl daha görevde kalmak!

Evde çoğrafya dersi çalışan oğlan babasına sorar:  "Baba, Kazakistan nerededir?"  "Ben ne bileyim oğlum. Evi toparlayan annen. Git ona sor."

Adamın  biri bir  gün yolda gidiyormuş ve yolda bir ayna görmüş. almış bakmış aynaya ve söyle demiş afedersiniz ben bunu sahipsiz zannetmiştim deyip yerine bırakmış...

Öğretmen sınıfa şu soruyu sordu: "Nehirler,çaylar,kar ve yağmur suları hep denize dökülüyor.Nasıl oluyor da deniz taşmıyor?"Öğrencilerden biri saf saf yanıt verdi: " Suyun fazlasını balıklar içer de o yüzden öğretmenim!"

YORUM EKLE
coin news
hank inu
vps server