Dinamik ekip göreve hazır

8 Ağustos Pazar günü Keyif Düğün salonunda yapılacak olan Yeni Sanayi Sitesi Kooperatifi Kongresinde genç ve dinamik ekip göreve hazır.  Başkan Adayı Hayri Küp, "27 yıldır Kooperatifimizin üyesiyim, 14 yıldır yönetimde görev aldım, sorunları ve çözüm yollarını bilerek dinamik ekibimiz ile aday oldum" dedi.

Dinamik ekip göreve hazır

Edirne Yeni Küçük Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifinin genel kurulu 8 Ağustos Pazar günü Eski Sanayi Sitesi Keyif düğün salonunda yapılacak. 14 yıldır kooperatif yönetiminde olduğunu ve 27 yıllık bir üye olduğunu belirten Başkan Adayı Hayri Küp, genç ve dinamik bir ekip ile göreve talip  olduklarını söyledi. Ersin Dinç, Muharrem Kenker,  Kazım İnce, Necdet Kula, Ersin Selvi, Mehmet İzin, Hüseyin Zay, Semih Biçer ve Kaan Taşar ile yeni yönetimi oluşturmak istedikleri ve önce hizmet parolası ile yola çıktıklarını belirten Başkan Adayı Hayri Küp, "14 yıllık yönetim kurulu üyeliğimde üyelerimizin sorunlarını yakından takip ettim ve sorunlar ile birlikte çözüm yollarını biliyorum. Üyelerimizim dinamik ve genç ekibimize destek vereceğini umuyorum. Çünkü biz farklı olduğumuzu görev süremiz boyunda göstereceğiz ve her daim üyenin yanında olacağız" dedi.

Kooperatifin gelirlerinin yetersiz olduğunu ve bu amaçla yeni gelir kaynakları yaratacaklarını belirten Hayri Küp, öncelikle kır düğünleri için bahçe düzenlemesi yapacaklarını, bloklar arasındaki çevre düzenlemesinin yapılacağını ve sanayi sitesi yollarının acilen yapılması için girişimlere başlayacaklarını söyledi. Küp, "Tüm bunların yanında en büyük çalışmamız üyelerimizin daha fazla sosyal yaşama katılmasını sağlayacak projeler hazırlamak olacaktır" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu
vps server