Veda ziyaretleri mi?

Atandığı günden itibaren bir  çok iddianın hedefi olan ve özellikle gazeteci Lütfü Karakaş'ın köşesinin en sık konuklarından olan  Trakya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Erhan Tabakoğlu'nun son günlerde yaptığı ziyaretler akla bu soruyu getirdi.

Veda ziyaretleri mi?

Temmuz ayı sonu itibarı ile görev süresi dolacak olan ve yeniden atanmasının zor olduğu iddia edilen Trakya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Erhan Tabakoğlu'nun son günlerde yaptığı ziyaretlerin aslında veda ziyaretleri olduğu iddia edildi.Atandığı günden itibaren gerek üniversite camiasından, gerekse basın tarafından eleştirilen ve bir çok gazeteci ile birlikte özellikle duayen gazeteci Lütfü Karakaş'ın köşesine çok önemli iddialar ve belgelerle konuk olan Rektör Prof.Dr. Tabakoğlu'nun yeniden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından atanmayacağı konuşuluyor.

KEŞAN BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Öğretim Görevlisi Burak İşçimen ile Dış İlişkiler Birim Müdürü Prof. Dr. Murat Türkyılmaz’ı belediyede misafir etti ve üniversite ile bölgenin gelişimi için ortak projeler konusunda güç birliği yapacaklarını bildirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
shiba coin
dogecoin