Başkan talimat verdi, yol çalışması başladı

Edirne Şükrüpaşa İlkokulu yanındaki 50 metrelik yolda çalışma başladı. 2 gündür gündeme getirdiğimiz çamur deryası yolun kısa sürede kaplanacağı belirtilirken, Edirne Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin de çocukların can güvenliğini tehlikeye atan araçlara izin vermeyeceği öğrenildi. Veliler, Başkan Gürkan’a duyarlılığı için teşekkür etti.

Başkan talimat verdi, yol çalışması başladı

Velileri isyan noktasına getiren ve son iki gündür gündeme getirdiğimi Şükrüpaşa İlkokulu yanındaki 50 metrelik yolda bu sabah çalışmalar başladı. Haberimizden sonra hemen talimat veren Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, çocukların ve velilerin can güvenliğini öncelikleri olduğunu söyledi. Edirne’de tüm yollarda planlama yapıldığını ve çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan Gürkan, bu yolun okul yanında olması nedeni ile öneminin daha fazla olduğunu ve hemen çalışmalara başladıklarını söyledi.

VELİLERDEN BAŞKAN GÜRKAN’A TEŞEKKÜR

Başkan Gürkan’ın haberimizden sonra Velilerin sesini duyduğunu ve hemen girişim yaptığını belirten Şükrüpaşa İlkokulu öğrencilerinin velileri, “Başkan Gürkan’a teşekkür ediyoruz. Sesimizi duydu ve bu sabah çalışmalar başladı. Şahsına ve Edirne belediyesi çalışanlarına teşekkür ediyoruz” dediler.

PARK SORUNU ÇÖZÜLECEK

Öte yandan edindiğimiz bilgiye göre hafta için okul yanındaki sokağa park eden otobüs ve mal indiren araçlarla ilgili ise Edirne Emniyet Müdürlüğü ekipleri gerekli düzenleme yapacak ve veliler çocuklarının can güvenliğinin emniyette olduğunu görecek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu
vps server