Zanlılar bu gün hakim karşısında

Güvenlik Görevlisi Murat Toprak'ın bıçaklanarak öldürülmesi olayına karıştığı iddia edilen 6 zanlı bu gün hakim karşısına çıkıyor.

Zanlılar bu gün hakim karşısında

Edirne Emniyet Müdürlüğü tarafından alınan ek gözaltı süresinin bu gün bittiği ve kapsamlı dosya ile zanlıların hakim karşısına çıkacağı öğrenildi.31 Ağustos gece yarısı uğradığı saldırıda aldığı bıçak darbeleri ile yaşamını yitiren Güvenlik Görevlisi Murat Polat cinayetine karıştıkları iddia edilen 6 zanlı bu gün hakim karşısına çıkıyor.Edirne Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekiplerinin çok yönlü soruşturmanın tamamlandığı ve olaya karıştıkları iddia edilen G.Ö, eşi N.Ö, ağabeyi U.Ö ile birlikte Ş.K, S.B ve bıçaklama olayını gerçekleştirdiği belirlenen  E. Mayalık'ın bu gün adliyeye sevk edilecekleri ve hakim karşısına çıkacakları belirtildi.

OLAY NASIL OLMUŞTU?

Edirne SGK'da güvenlik görevlisi olarak çalışan Murat Toprak, boşandığı eski eşi ile mal paylaşımı konusunda yaşadıkları nedeni ile bir süredir sorunlar yaşıyordu. Eski eşi tarafından birlikte aldıkları bir evin satışının istenmesi üzerine eve temlik koyduran Toprak, 31 Ağustos günü saat 00.15 sıralarında evin önünde  E. Mayalık tarafından bıçaklandı. Olayı çok yönlü soruşturan Edirne Emniyet  Müdürlüğü ekipleri, olaya karıştıkları iddia edilen 5 kişiyi daha göz altına aldı. Cinayeti detaylı araştıran ve ek süre alan ekiplerin bu gün zanlıları adliyeye çıkarması bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu