Seçim kararı alındı, gözler kimlerin aday adayı olacağında

Türkiye 14 Mayıs günü seçime gidiyor. Gözler şimdi kimlerin aday adayı olacağında. Ak Parti Edirne Milletvekili adaylığı için Belgin İba’nın ismi ön plana çıkarken, kamuoyu Fatma Aksal’ın bu dönem dinlenmesi gerektiğini belirtiyor.

Seçim kararı alındı, gözler kimlerin aday adayı olacağında

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçim kararını açıkladı ve Türkiye 14 Mayıs günü seçime gidiyor. Seçim kararının alınmasından ardından gözler şimdi kimlerin aday adayı olacağına çevrildi. Ak Parti’de bir çok ismin aday adayı olması beklenirken, kamuoyu, İl Başkanlığı görevine başladığı günden itibaren Edirne’nin tüm İlçe, köy, beldelerinde sıkılmadık el bırakmayan, yatırım gelmesi için büyük mücadele eden ve halkın içinde olan İl Başkanı Belgin İba’nın ilk sıra adayı gösterilmesini istiyor. Görev süresi boyunca halkın içinde olan, kurum ve kuruluşlar ile olumlu görüşmeler yaparak hizmetin gelmesini sağlayan İba’yı milletvekili görmek istediklerini belirten vatandaşlar, Belgin İba’nın milletvekili olması ile Edirne’ye daha fazla yatırım geleceğini ve şehrin daha ileriye taşınacağını söylediler.

MİLLETVEKİLİ AKSAL BU DÖNEM DİNLENSİN

Ak parti Milletvekili Fatma Aksal’ın bu dönem dinlenmesi gerektiğini belirten vatandaşlar, “Aksal’ı görev süresi boyunca çok fazla Edirne’de göremedik. Sürekli Keşan’da oldu ve sanki sadece Keşan milletvekili gibi davrandı. Çok fazla yatırım gelmedi, kendisine ulaşamadık, MYK’da olmasına rağne aktif bir politika göremedik. Özellikle vatandaşın çok fazla yanında olmadı. Bu nedenle bir dönem dinlenmesi ve halkın ne dediğini görmesi gerekli” dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu
vps server