#Sarosuma Dokunma

Saros Körfezinin sonunu getirecek olan FSRU Liman projesine tepkiler büyüyor. Bölgede yaşayan vatandaşlar tepkilerini her platformda dile getirirken, bu akşam twitter gündeminde #sarosumadokunma tag'i ile paylaşımlar yapılacak.

Saros Gönülleri olarak  bu akşam başlatılacak  kampanyaya Edirne Medya Tv olarak tam destek veriyoruz. Tüm sosyal medya hesaplarımızda Gazeteci Gizem Rüya Görür tarafından hazırlanan video yayınlanacaktır. Saros Körfezine sahip çıkmalıyız.

AMAÇ NE?

Bu akşam başlatılacak çalışma ile ilgili bilgi veren Saros Gönülleri üyeleri, "Amacımız; Twitter gündeminde ilk 10 sıraya girmek ve kamuoyu oluşturmaktır. 31 Mayıs Pazar günü saat 19:30’da SarosGönüllüleri Twitter hesabımızdan ilk twit atılacaktır. Daha sonra sizlerin #sarosumadokunma tag’i ile yapacağınız paylaşımlar ve hesabımızın belirli aralıklarla yaptığı paylaşımları, retweet’lemeniz ile cennet Saros’u korumada bize destek olmuş olacaksınız! Paylaşımlarınızda Twitter hesabımızın galerisinde bulunan Saros fotoğraflarını medya olarak ekleyip, #sarosumadokunma tag’ini kullanmanız yeterlidir. Mücadelemize destek olan tüm çevreci dostlara teşekkür ederiz. " dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu