Korona tedbirleri ile açıldı

Trakya Üniversitesi Enez sosyal tesisleri Korona tedbirleri ile açıldı. Kamp sürecince misafirlerin günde 3 defa ateşi ölçülecek.

Korona tedbirleri ile açıldı

Trakya üniversitesi personeli ile birlikte kamu çalışanlarına tatil imkanı sunan ve bölgenin en iyi tesisi olarak gösterilen Trakya Üniversitesi Enez sosyal tesisleri Korona tedbirleri ile kapılarını 1 Temmuz günü açtı.

Korona Virüs  nedeni ile bu yıl kapılarını geç açan Enez Sosyal tesislerinde yemek hizmetinin kaldırıldığını belirten yetkililer, tedbirler kapsamında cafe bölümünde masalar arasında 5 metre mesafe olduğunu,  geçmiş yıllarda olduğu gibi okey gibi oyunların oynanmayacağını belirterek, çocuk oyun parkının da tedbirler kapsamında kapatıldığını söylediler.Misafirlerin gün için 3 defa ateşlerinin ölçüleceği sosyal tesislerde, yemek sorunu içinde mutfakta 4 adet yemek pişirme, ve arka bahçede mangal alanları  hazırlandı. Yetkililer, yemek için tüm malzemenin misafir tarafından sağlanacağını, tesisten malzeme verilmeyeceğini söylediler.Yemek olmamasına rağmen kantine çeşitli yiyeceklerin satılacağını belirten yetkililer, denize girmek isteyen misafirler için sosyal mesafe kuralının uygulanacağını ve  şezlongların oda numarası ve  kişi sayısına göre numaralandırıldığını belirttiler.

Bu arada yemek olmamasına rağmen kamp için aşırı bir müracaat olduğunu ve bunun nedeninin ise verilen hizmetin üst düzey olması belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu