İş adamı Mustafa Altunhan, Sedat Peker için ne dedi?

Altunhan, "Sedat kardeş bir liste yayınlamış, bunlar boş muhabbet. Gerçekleri Sedat kardeşten değil benden öğreneceksiniz. Oradaki yalanları ben aydınlatacağım" dedi.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yayınlanan ve Kıbrıs'ta gazinolarda kumar oynayanların isimlerini ifşa edildiği liste sonrası, Edirne'li iş adamı Mustafa Altunhan sosyal medya üzerinden gönderme yaptı. Listenin boş muhabbet olduğunu belirten Altunhan, "Ben kumarbazım ve gerçekleri en iyi ben bilirim" dedi.

"YALANLARI BEN AYDINLATACAĞIM SEDAT KARDEŞ"

Sosyal medya üzerinden Sedat Peker'e gönderme yapan Altunhan, " Sedat kardeş bir liste yayınlamış,ta onlar boş muhabbetler, hep politik, gerçek olanlar burada. Oradaki yalanları da ben aydınlatacağım. Sedat kardeş, orada yalan yanlış var, ben kumarcıyım Allahın bildiğini kimseden saklamam, doğru konuşmak lazım. 50 bin kişi falan, dünyanın yüzde 60' ı kumarcı, kumar kaybetme duygusudur., kumar oynamaya giden kaybetmeye gider, hep kaybetme duygusu ile gider, kazanacağını sanır ama hep kaybeder. Apartman kapıcısını kumar oynarken gördüm, apartmanın sabununu mu, kömürünü mü götürdü?

Çok şeyler anlatacağım, Sedat kardeşten  değil, gerçekleri benden duyacaksınız" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu
vps server