Fetö şüphelileri tutuklandı

Edirne'de Yunanistan'a kaçmak isterken yakalanan FETÖ şüphelisi  eski hakim ve  savcı eşi tutuklandı. Bununla birlikte 1 gün önce adliyeye sevk edilen eski savcı ve hakim eşi de tutuklandı. Bir avukat ise gözaltına alındı

Fetö şüphelileri tutuklandı

Polis ekipleri tarafından yasa dışı yollardan Yunanistan'a gitmek isterken gözaltına alınan eski hakim D.E. ve eşi eski savcı H.E'nin emniyetteki işlemleri tamamlandı.Edirne Adliyesi'ne getirilen şüpheliler, savcılıktaki ifadelerinin ardından çıkarıldıkları hakimlikçe tutuklandı.Güvenlik güçlerinin 4 gün önce Enez ilçesinde şüphe üzerine durdurduğu otomobilde, yasa dışı yollardan Yunanistan'a kaçmaya çalışan meslekten ihraç edilmiş hakim D.E. ve eşi savcı H.E. ile eski savcı V.K. ve eşi hakim B.K yakalanmıştı. Dün V.K. ve eşi B.K çıkarıldığı hakimlikçe tutuklanmıştı.

FETÖ ŞÜPHELİSİ AVUKAT GÖZALTINA ALINDI

Edirne'de Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik soruşturma kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan avukat, gözaltına alındı. Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında avukat H.A.K. hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Polis ekiplerince belirlenen adreste gözaltına alınan zanlının emniyetteki işlemleri sürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu