Edirne’nin gururu oldu

Gold Plus of Turkey ödülleri töreninde Edirne’den Adrian Organizasyon en başarılı firma ödülünü aldı. Şirket sahibi Görkem Civan, “Bu ödülü ailem ve Edirne adına alıyorum” dedi.

Ev sahipliğini Emre KİRİŞÇİ,nin üstlendiği , kırmızı halı sunuculuğunu, Burcu ERGÜN,ün üstlendiği gecenin sunuculuğunu ekranların sevilen ismi Gökay KALAYCIOĞLU ve güzeller güzeli Wilma ELLES,in üstlendiği gold plus of turkey ödülleri sahiplerini buldu. Gecede sinema oyuncusu Nuri ALÇO, güzeller güzeli Nagehan KARADERE, yeşilçam vokal grubu ( Teoman AYIK, Tuncay AKÇA, Ahmet ARIMAN ) geceler şarkısı ile çıkış yapan Fatih BULUT, genç başarılı karizmatik organizatör Enes Furkan BİLGİÇLİ, estetisyen Zeliha UZUNYAYLA, oyuncu Ayhan EROĞLU, organizatör Hakan HODLİOĞLU , sinema oyuncusu Halil ERGÜN , tiyatro oyuncusu Abidin YEREBAKAN, tiyatro oyuncusu Atilla YİĞİT, güzeller güzeli model Oksana KUZNETSOVA , ünlülerin makeup,ı Dilara , söylemezsem olmaz programında dobralılığı ile beğenin kazanan magazin yorumcusu Arto DALGA , ve sinema- dizi oyuncusu Zihni GÖKTAY ödüle layık görülen isimler arasındaydı. Geceye sinema ve dizi oyuncusu Erol TAŞCI, iş insanı- organizatör Gizem KİRİŞÇİ ,ünlülerin makeup, ı Zuhal ADIGÜZEL ve ünlü estetisyen Rukiye KODAK onur konuğu olarak katılan isimler arasındaydı.

EDİRNE’YE GURUR ÖDÜLÜ

Muhteşem gecede Edirne’de ticari faaliyetlerini sürdüren ve sahipliğini Görkem Civan’ın yaptığı Adrian Organizasyon Yılın En Başarılı Organizasyon firması ödülünü aldı. Adrian Organizasyon sahip ve çalışanlarını kutluyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu
vps server