Edirne, bildiğiniz gibi

Dün gece başlayan ve sabaha kadar devam eden yağmur Edirne'yi felç etti. Bir çok cadde sular altında kaldı, alt yapı çöktü,  asfaltı yeni dökülen yollarda bile sular geçit vermedi.

Edirne, bildiğiniz gibi

Edirne yine bildiğiniz gibi. Yerel yönetimin alt yapı çalışmasını bahane ettiği Edirne'de dün gece başlayan  ve aralıklı olarak sabaha kadar devam eden yağmur sonrası bir çok yeri su bastı, yollar geçit vermedi, kısa önce yeni yapılan yollarda çökmeler meydana geldi. Sürücüler ve vatandaşlar zor anlar yaşarken, Edirne Belediyesinden yine tek bir açıklama gelmedi. Fatih mahallesinde bir evi su basarken, ev sahipleri Belediye yetkililerini uyarlamalarına rağmen önlem alınmadığını söylediler. İbrahim Ay caddesinde ise yol çöktü.

BELEDİYE ALT YAPI MASALININ ARKASINA SIĞINMASIN

Edirne Belediyesinin halen alt yapı çalışması masalının arkasına sığındığını belirten vatandaşlar, "Anladık, alt yapı çalışması var ama alt yapının ilk başladığı yer olan sokakta bile yürümek imkansız. Alt yapısı biyen ve asfalt çalışması yapılan alanlarda çökmeler oluyor, sular geçit vermiyor. Kuzey çevre yolunun bir çok bölümüne defalarca asfalt atıldı ama yolun hali içler acısı. Belediye Başkanı recep Gürkan sürekli olarak sabredin diyor ama nereye kadar? Önümüz Kışve bu yollarda nasıl yürüyeceğiz bilemiyoruz" dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu
vps server