Edirne Belediyesinde Korona Alarmı

Edirne Belediyesi Başkanlık binasında görevli 2 kişinin testlerinin pozitif çıkması üzerine önlemler arttırıldı. Bu arada Vatandaşlar, " Bir tane Başkanımız var ve Başkam Gürkan, şehir gezilerinde maskeyi eksik etmesin" dediler.

Edirne Belediyesinde Korona Alarmı

Edirne Belediyesi Başkanlık binasında Korona kabusu yaşanıyor. Başkanlık binasında görevli 2 personelin Korona testlerinin pozitif çıkması üzerine, bir çok personele izin verildi ve personelin testleri yaptırıldı. testleri Korona çıkan personelin sağlık durumlarının iyi olduğu ve ikinci test için bekledikleri belirtilirken,  belediye binasında güvenlik önlemleri arttırıldı.

BAŞKAN GÜRKAN MASKE TAKSIN

Bu arada sürekli olarak alt yapı çalışmalarını yerinde denetleyen ve halkın içinde olan Belediye Başkanı Recep Gürkan'ın paylaştığı fotoğraflarda maskesiz olduğunu belirten vatandaşlar, "Her ne kadar inceleme esnasında  tek başına olsa da Başkanın muhakkak maske takması gerekli. Edirne'nin tek başkanı var ve Başkan Gürkan'ın bir çok belediye başkanı gibi Koron olmasını istemiyoruz. Kendine dikkat etmeli ve örnek olmalı" dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
shiba coin
dogecoin