Çileyi yine Edirne'mi çekecek?

Yunan-Türk Sınırına Toplu Göçmen Akımı Olabilir. Avrupa Sınır ve Sahil Güvenlik Ajansı Frontex tarafından yayınlanan rapora göre,Türkiye koronavirüs ile ilgili kısıtlamaları kaldırdığında Avrupa’ya yeni bir göçmen akını olabileceği uyarısında bulunuyor.

Çileyi yine Edirne'mi çekecek?

Die Welt gazetesinde yayınlanan haberde,Frontex’in raporunda, Türkiye’de kısıtlamalar gevşer gevşemez Çanakkale, İstanbul ve İzmir gibi bölgelerden göçmenlerin yeniden Yunan-Türk sınırına kitlesel olarak hareketlenebileceği belirtiliyor.Avrupa Sınır ve Sahil Güvenlik Ajansı Frontex tarafından yayınlanan rapora göre,Türkiye koronavirüs ile ilgili kısıtlamaları kaldırdığında Avrupa’ya yeni bir göçmen akını olabileceği uyarısında bulunuyor.Venezuela’da Darbeci Guaido’nun bir Avrupa ülkesi büyükelçiliğine sığınacağı iddia edildi.. Die Welt gazetesinde yayınlanan haberde, Frontex’in raporunda, Türkiye’de kısıtlamalar gevşer gevşemez Çanakkale, İstanbul ve İzmir gibi bölgelerden göçmenlerin yeniden Yunan-Türk sınırına kitlesel olarak hareketlenebileceği belirtiliyor.

Öte yandan Yunanistan Meriç sınır bölgesinde ve Ege Denizi’nde kaçak göçmen geçişlerini kontrol altına almak üzere teyakkuzda olmaya devam ediyor. Güvenlik güçleri, Frontex’in yardımıyla da 24 saat sınır bölgelerinde devriye nöbetlerini aralıksız sürdürüyor. Meriç sınır bölgesinde Silahlı Kuvvetler tarafından çit çalışmaları da aralıksız devam ediyor.

Avrupa Sınır ve Sahil Güvenlik Ajansı Frontex tarafından yayınlanan rapora göre, Türkiye koronavirüs ile ilgili kısıtlamaları kaldırdığında Avrupa’ya yeni bir göçmen akını olabileceği uyarısında bulunuyor.Die Welt gazetesinde yayınlanan haberde, Frontex’in raporunda, Türkiye’de kısıtlamalar gevşer gevşemez Çanakkale, İstanbul ve İzmir gibi bölgelerden göçmenlerin yeniden Yunan-Türk sınırına kitlesel olarak hareketlenebileceği belirtiliyor.

Kaynak: noktabursa.com.tr

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2020, 15:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu