Bu yıl yemek yok

Trakya Üniversitesi Enez kampı 15 Haziran günü açılıyor. Bu yıl kampta yemek hizmeti verilmeyecek, öncelik çalışan ve emeklilerde olacak.

Bu yıl yemek yok

Trakya Üniversitesi personeli, öğrenciler ile birlikte bir çok kişiye hizmet sunan Trakya Üniversitesi Enes Sosyal tesisleri bu yıl kapılarını 15 Haziran 2020 günü açacak. Korona virüs tedbirleri kapsamında bu yıl yemek hizmeti sunulmayacağını belirten yetkililer, önceliğin üniversite personelinde olduğunu, yer kalması halinde yine başka kişilere de hizmet verileceğini söylediler. Bu yıl kampta sadece oda hizmeti verileceğini ve yemek çıkmayacağını belirten yetkililer, "Günlük olarak mutfağımızda pişen yemekler önceden sipariş verilmesi halinde hijyenik kaplarda oda servisi yapılacak. Bununla birlikte kantinimizde çeşitli yiyecekler satılacak. Kamp süresince belirlenen tedbirlere uyulacak ve odalarımız sürekli dezenfekte edilecek" dediler.

ŞARTLAR NASIL OLACAK?

Trakya Üniversitesinden yapılan açıklamada kamp şartları şu şekilde  olacak.

1-Enez Öğrenci Eğitim ve Dinlenme Tesislerimiz 2020 yılı yaz döneminde sadece konaklama hizmetine açılacak olup, yemek hizmeti sunulmayacaktır.

2-Evlerimiz 4 kişilik olduğundan, 4 kişiye kadar sabit ücret, 4 kişi üzeri başvurularda öğrenci veya kamu personeli ise 50,00-TL, misafir ise 60,00-TL kişi başı ek ücret alınır.

3-T.Ü. öğrenci ve personeli ile diğer kamu personeli belirlenen tarifeden faydalanabilmek için başvuru esnasında kurum kimliğini ibraz etmek zorundadır.

4-Dönemsel başvurulara ve T.Ü. mensuplarına öncelik tanınacaktır.

5-Doluluk oranına ulaşılamaması durumunda kampın açılmaması veya erken kapanması kararında yönetim kurulu yetkilidir.

6-Kampa katılmak isteyenler, Enez Öğrenci Eğitim ve Dinlenme Tesisleri onlinekamp başvuru formunu doldurarak Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına iletmeleri gerekmektedir.

7-Başvuruların değerlendirilip, kabul edilmesine müteakip ücretlerini kampa katılacakları tarihten 7 gün önce Ziraat Bankası Edirne Şubesinde bulunan “T.Ü.SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞK.” adına “TR91 0001 0000 9768 4911 6550 01” numaralı hesaba yatıranların kesin rezervasyonu yapılacaktır. (Ödeme esnasında açıklama kısmına kamp başvuru sahibinin adı, soyadı yazdırılacaktır.)

ÜCRET TARİFESİ

1 GÜNLÜK EV FİYATI

ÖĞRENCİ VE KAMU PERSONELİ         (4 kişiye kadar olan ücret)     250,00.- TL.

MİSAFİR                                                     (4 kişiye kadar olan ücret)      300,00.- TL.

Başvuru adresi/   sks.trakya.edu.tr/forms/sosyal-tesisler-online-talep-formu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
coin news
hank inu